Melisanın Staj Anısı

Size başımdan geçen bir staj hikayesinden bahsetmek isterim

bir gün yoğun bakımda staj yapıyordum kimse yoğun bakımda çalışmayı pek sevmez ama ben hastaları temizlemeyi onlarla ilgilenmeyi çok seviyorum

bir gün ilgilendiğimiz hastanın kalbinin durduğunu fark ettik hemen hastaya müdalede bulunduk hastayı hayata geri döndermeye çalıştık ama her şey için çok geçti hasta exs olmuştu. o an bir an duraksadım elimi yüzümü yıkadım . daha sonra beni hastanın yanında durmak için hemşireler görevlendirdi bende hayatım boyunca hep merak ettiğim o şeyi yaptım hastanın kolunun derisinden tutup bir çektim baktım ki deri uzuyor .

bu merakımı giderdikten sonra birde hastanın gözünü açayım dedim birşeyde olmadı aslında gözü takılı kaldı orda hemşirelerde beni izliyormuş meğer bu kadar soğuk kanlı olmamı onlarda sorguladı ve hastanın boğazını dikmemi söylediler elime iğne iplik verdiler içimdende diyorum ki ben iğne oyası yapmadım hastanın boğazını nasıl dikim neyse bir dikmeye çalışayım dedim ve çapraz dikmişim ve bunu gören hemşireler çuval ağzımı diktin dediler o sıra anlamışlardır herhalde elime iğne iplik almadığımı………….

Melisanın Staj Anısı
online okey- online okey oyna- canlı okey oyna- canlı okey- duz okey oyna- duz okey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön